Zárt körű rendezvény a jubileumi év zárásaként

2020-10-26 15:36:10

Módosult az év végi jubileumi program: az eredetileg tervezett ünnepi kibővített elnökségi ülés, valamint az ünnepi állománygyűlés és megemlékezés az Országházban elmarad, helyette zárt körű rendezvény zajlik 2020. december 5-én.

A Magyar Tűzoltó Szövetség 2020. december 5-i időponttal (vagyis napra pontosan százötven évvel a Magyar Országos Tűzoltó Szövetség hivatalos megalakulása után) a járványügyi szabályok betartásával a Budapest hajó fedélzetén elismerések átadásával egybekötött ünnepélyes megemlékezést szervez.

A tervek szerint ez a zárt körű rendezvény váltaná az eredetileg az év végére tervezett két eseményt, a jubileumi kibővített elnökségi ülést, valamint az ünnepi állománygyűlést.

Az ezzel kapcsolatos információt feltüntettük a jubileumi eseményeket összegző táblázatunkban is.